mdi-basket پیگیری سفارش

پاسخ پرسش‌های پرتکرار

اتاق خبر در په پو ای تی

اتاق خبر در په پو ای تی

اخبار په پو ای تی درج می شود

پرتکرارترین پرسش‌ها
سوال پیش از خرید
mdi-chevron-down

ایا پیش از خرید پول پیش می گیرید؟

فروشنده شوید !!
mdi-chevron-down

فروشنده شوید !!

په پو ای تی  در تلاش است تا آسان ترین و ساده ترین  روش ها را به مخاطبان خود ارائه دهد، از این رو مراحل راه اندازی فروشگاه و کسب و کار تجاری آنلاین  را برایتان بسیار آسان و سریع کرده ایم. راه اندازی فروشگاه در په پو ای تی  کاملا رایگان است. توجه کنید  که قبل از اقدام به راه اندازی فروشگاه حتما بخش شرایط و قوانین فروشندگان را مطالعه فرمایید، راه اندازی فروشگاه به معنی قبول کردن شرایط و قوانین فروشندگان میباشد.

 

مراحل راه اندازی فروشگاه در په پو ای تی

ثبت نام اولیه در په پو ای تی

ایجاد فروشگاه

تایید کارشناسان په پو ای تی

فعال شدن فروشگاه

 

درباره ما
mdi-chevron-down

فروشگاه اینترنتی په پو ای تی، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

په پو ای تی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به سایت په پو ای تی با دنیایی از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

رویه‌های بازگرداندن کالا
mdi-chevron-down


-مرجوع کردن طی 7 روز پس از خرید امکانپذیر میباشد
-هنگام مرجوع کردن جعبه کالا سالم بوده و برچسب بسته بندی مخدوش نشده باشد و هیچگونه نوشته یا خط زدگی اعمال نگردیده باشد
-محصولات حساسیت محور مانند لباس زیر، مواد خوراکی و لوازم آرایشی بهداشتی پس از باز شدن پلمب و بسته بندی امکان مرجوعیت ندارند
-در ضورت مرجوع کردن گوشی تلفن و کالای دیجیتال، بازگشت کالا با دلایل شخصی و عدم پسند محصول مورد قبول نمیباشد و در صورت مرجوعیت بر اساس نقص فنی باید  همراه بودن محتویات جعبه محصول اعم از لوازم جانبی دقت شود.
-در صورت مرجوع کردن پوشاک باید تگ آن سالم بوده و هیچگونه مورد استفاده قرار نگرفته باشد زیرا اگر آغشته به عطر و یا لکه شود مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت. همچنین ضمایم محصول نیز نباید آسیب دیده باشد
-قبل از ارسال کالا به انبار حتما با کارشناسان تماس گرفته و از طریق پشتیبانی تیکت مرجوعی را به ثبت برسانید در غیر اینصورت مسیولین انبار از پذیرفتن آن امتناع خواهند کرد.
-کالاهایی که ملزم به نصب و راه اندازی میباشند  ( مانند یخچال، لباسشویی و ...) باید با کارشناسان جهت ارسال نمایندگان نصب هماهنگ شده و در غیر اینصورت شامل گارانتی نخواهند بود
-اجناس و کالاهای سفارشی به دلایل عدم پسند و سلیقه خریدار غیر قابل برگشت بوده و فقط در صورت وجود نقص فنی قابل مرجوعیت میباشد.
-اگر هنگام خرید از کد تخفیف استفاده شده باشد، هنگام بازگشت کالا اصل مبلغ پرداختی به حسابتان واریز خواهد شد.
 

شیوه‌های پرداخت
mdi-chevron-down

شیوه‌های پرداخت

در په پو ای تی تنها روش پرداخت، روش پرداخت اینترنتی و از طریق دروازه پرداخت پارسیان (تاپ)، می باشد.

لطفا از سایر روش های  پرداخت وجه اضافی به فروشندگان و سایر موارد پرداخت خودداری فرمایید